Про проект

Crossroads of Empire. Міждисциплінарний курс

Цей блок є частиною міждисциплінарного семінару для студентів Університету Стетсона (Флорида, США), скерована на концепцію "різноманітності". Він інтегрує різні будівлі та місця для дослідження складності визнання та врахування численних конкуруючих наративів про місце, місто чи країну.

Це міждисциплінарний семінар для студентів Університету Стетсона, що був проведений у 2015, 2016 та 2019 роках. Семінар є семінаром на вибір для студентів третього року, що фокусується на "цінностях". Цінністю цього семінару є "різноманіття". Цей складний та широкий концепт, але для нас він означає дослідження складності включення, визнання та врахування численних конкуруючих наративів про місце, місто чи країну. Флорида сама у собі є уособленням мульти-етнічного простору багатьох наративів: спадщина іспанського, британськогота та американського колоніалізму глибоко пов'язана з багатьма етнічними ідентичностями, які називають цей штат додом.

Це ж стосується і Львова. Студенти із Флориди здійснюють подорож до Східної Європи. Вони використовують цифрову енциклопедію "Інтерактивний Львів", щоби зрозуміти та дізнатися про незнане для них місце - Львів. Цей міждисциплінарний семінар відбувається разом зі студентами історії, біології, бізнесу, літератури та мистецтва. Ми вивчаємо різноманітні будівлі міста, музеї, цвинтарі, парки, монументи, та дізнаємося, як складно включити множинні наративи в одну історію про місце.

Авторка семінарського курсу Мейгілл Фавлер

Матеріали для курсу опубліковані на карті "Інтерактивного Львова" (англійською мовою):

Університет Стетсона є приватним університетом, заснованим у 1883 році в невеличкому місті Деланд у штаті Флорида. Історичний кампус Університету приймає понад 2400 студентів на бакалаврські програми з гуманітаристики та професійні програми Коледжу наук та мистецтв, Школи адміністрування бізнесу та Музичної школи. Найстаріший приватний вищий навчальний заклад Флориди регулярно потрапляє до списків кращих регіональних університетів Південного-Сходу США.

Вам буде цікаво
Місто та повсякдення. Проект цифрової історії
Розробка академічного курсу з цифрової історії на основі проекту "Інтерактивний Київ"
Цифрова історія – осучаснене майбутнє історика?
Рефлексія Олени Бетлій про суть дисципліни.
Освітня платформа. Про проект
Пропозиція розмови про культурну спадщину в школах та університетах на базі проектів “Інтерактивний Львів” та “Інтерактивний Київ”. Ця концепція пропонує рамкове бачення її розвитку.